• گروه صنعتی مارپیچ

  گروه صنعتی مارپیچ تولید کننده مجموعه جعبه فرمان و قطعات خودرو

 • گروه صنعتی مارپیچ

  گروه صنعتی مارپیچ

 • گروه صنعتی مارپیچ

  گروه صنعتی مارپیچ یبلسیبلسیبل

گروه صنعتی مارپیچ باختر

 

 

  دهمین اتومکانیکای استانبول در شش بخش از جمله قطعات، تجهیزات و سیستم های الکترونیک، تیونینگ، تجهیزات تعمیرات و نگهداری، فناوری اطلاعات و مدیریت، و ایستگاه های سرویس و کارواش، شاهد فعالیت های شرکت های مختلف از جمله ایرانیان است. شرکت های ایرانی حاضر در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را به نمایش درآورده و چهره هایی موفق از خود به نمایش گذاشته اند.

شرکت مارپیچ باختر نیز با حضور فعال در این نمایشگاه توان تولیدی خود را به نمایش گذاشته و توانست در بین رقیای خارجی خود جایگاه خود و نیز صنعت ملی کشور ایران را بهبود بخشد.

 

دهمین نمایشگاه قطعات و مجموعه های خودرو

 

گروه صنعتی مارپیچ با هدف تولید انواع مارپیچ های فرمان فعالیت خود را از سال 1368 آغاز نموده و هم اکنون با بهره گیری از دانش فنی، تخصص مهندسین و کارشناسان مجرب و تکنولوژی روز دنیا و با بکار گیری پیشرفته ترین ماشین آلات تولید و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و کنترلی در تولید انواع مجموعه جعبه فرمان خودرو واجزای اصلی آن، انواع چرخدنده، قطعات محوری، مارپیچهای فرمان بال اسکرو ضمن حفظ و گسترش فعالیت خود، در تهران نیز با راه اندازی سایت جدیدی وارد مرحله جدیدی از تولید مجموعه جعبه فرمان هیدرولیک و محور فرمان الکتریکی خودرو های پراید ، تیبا و سایپا 232 شده است . در حال حاضر عمده ترین طرفهای قرارداد این شرکت ، شرکتهای زیر مجموعه گروه خودرو سازی سایپا ( سازه گستر سایپا ، مگاموتور و سایپا یدک) ، ساپکو ، اتحاد موتور ، شتابکار و .... می باشد . همچنین یکی از برنامه های آتی این شرکت راه اندازی خطوط تولید و مونتاژ مجموعه پلوس خودروهای پر تیراژ تولید شرکتهای خودرو ساز سایپا و ایران خودرو می باشد.

 

استانداردها

 

 

 

اهداف و ماموریت ها

ماموریت (Misson) :

 

ایجاد سازمانی مبتنی بر فرهنگ مشتری مداری،نوآوری و بهره وری، در جهت تحقق رشد و سود آوری بلند مدت با بکارگیری کارکنانی متخصص و متعهد در راستای فعالیت های تولیدی و بازرگانی در بخش ساخت قطعات محوری و انواع چرخدنده و جعبه فرمان برای خودروسازهای داخلی و خارجی و بازار لوازم یدکی

 

آرمان (Goal) :

 

ورود به چرخه تامین کنندگان جهانی

 

ارزشها (Values) :

 

 • انضباط
 • مدیریت تحولات سریع
 • ترویج کار گروهی
 • استفاده از تجارب شرکت های داخلی و خارجی همکار
 • توجه به محیط زیست
 • ایمنی

جدیدترین اخبار

آرشیو

گالری تصاویر

TEL: +98 21 88506555 (5 Lines) FAX: +98 21 88506559