مهندسین شرکت مارپیچ باختر موفق به طراحی و ساخت تونل ضدعفونی شده اند که تمامی اندام فرد را از سر تا پا مورد مه پاشی مواد ضدعفونی کننده قرار می دهد. به همراه عکس، فیلم و کاتالوگ

  • ۱۳۹۹/۱/۲۴
  • 310
نمره 0.00 از 0 رای
0 0

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت،معدن و تجارت از کرمانشاه، حیدری معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه به همراه اعضای خانه صنعت و معدن استان از شرکت مارپیچ باختر و تعدادی دیگر از واحدهای صنعتی این استان بازدید و توصیه های لازم را به مدیران این واحدها در خصوص رعایت پروتکل بهداشتی و سلامت محیط و کار ارائه دادند.

آنچه در این بازدید توجه خبرنگار ما را به جلب کرد ساخت تونل ضدعفونی کننده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به دست مهندسان کرمانشاهی بود همین دلیلی شده که با مدیر عامل این شرکت سازنده،مصاحبه ای صورت گیرد.

مراد مومی وند از طراحی و تولید تونل هوشمند ضدعفونی کننده برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و اظهار داشت : شرکت مارپیچ باختر در راستای مسئولیت اجتماعی خود و کمک به مبارزه با انتشار ویروس کرونا به ساخت تونل ضدعفونی کننده دست یافته است.

وی ادامه داد: این تونل یا گیت ضدعفونی کننده می تواند در ورودی اماکن مختلف از ادارات و کارخانجات گرفته تا بانک ها و فروشگاهها و حتی منازل و آپارتمان ها نصب شود و افراد را در حین ورود و خروج از این گیت،از انواع آلودگی ها به خصوص ویروس ها از جمله ویروس کرونا ضدعفونی کند.

مومی وند تصریح کرد: این تونل ضدعفونی کننده به محض نزدیک شدن فرد به این گیت ضدعفونی کننده، با توجه به تعبیه سنسورهای نصب شده در آن حضور فرد را تشخیص می دهد وبا نازل هایی از زوایای مختلف شروع به پاشیدن مواد ضدعفونی کننده روی تمامی بدن فرد می کند، سپس از تونل خارج می شود.

مومی وند گفت: این محصول می تواند نقش شایانی در کنترل شیوع ویروس کرونا داشته باشد و امنیتی قابل ملاحظه برای کارکنان ادارات و صنایع مختلف و نیز ساکنان آپارتمان ها و ساختمان ها به همراه آورد.

ضدعفونی کردن کامل فرد از انواع ویروس ها و آلودگی ها، امکان استفاده از انواع مواد ضدعفونی طبق خواست مشتری،پاشش مواد ضد عفونی کننده از زوایای مختلف،کاملا اتوماتیک و هوشمند،مصرف بهینه مواد ضد عفونی کننده مناسب برای عبور سریع عابران از تونل،اجرا و راه اندازی سریع و مه پاشی با سرعت بالا از امکانات و ویژگی های این دستگاه است که مومی وند به آن اشاره کرد.

 
کاتالوگ دستگاه را از لینک زیر می توانید دانلود کنید.
 

دانلود کاتالوگ دستگاه

لینک خبر در سایت  ksh-himt.ir http://

# به _یاری _ خدا _کرونا _ را _ شکست _ خواهیم _ داد.

منبع :
به اشتراک بگذارید

گزارش